Kontaktuppgifter lagledare

Nedan ses de uppgifter vi fått in vid anmälan från resp. klubb. Verklig lagledare kan vara någon annan.

 

Grupp Golfklubb Kontaktperson namn Kontaktperson e-mail
       
1 Hinton GC Anders Beckvall anders.beckvall@qlik.com
1 Kristianstads Golfklubb i Åhus Sara Jelander sara@kristianstadsgk.com
1 Ljunghusens GK Niclas Arwefjäll niclas@ljgk.se
1 S:t Arild GK Therés Larsson theres@starild.se
1 Sjöbo GK Jan-Yngve Frisk jan.frisk@icloud.com
1 Söderslätts Golfklubb Peter Heyden peter.heyden@telia.com
1 Vasatorps GK Daniel Andersson dan@imcd.se
1 Ystad GK Tony Pedersen pro@ystadgk.se
1 Ängelholms GK Tommy Berg berg.tb@telia.com
1 Örestads GK Jim Engberg jim.x.engberg@gmail.com
       
2 Abbekås GK Lina Evald lina.evald@hotmail.com
2 Araslövs GK Max Munther max@araslovsgolf.se
2 Barsebäck G&CC  Carl Johan Behle cjbehle@gmail.com
2 Eslövs Gk Tomas Setterhill tomas@eslovsgk.se
2 Landskrona Golfklubb Andreas Westerberg andreas@landskronagk.se
2 Landskrona Golfklubb Andreas Westerberg andreas@landskronagk.se
2 Ljunghusens GK Niclas Arwefjäll niclas@ljgk.se
2 Rya Golfklubb Gustav Hedin gustav@rya.nu
2 Trelleborgs GK Micke Regina micke.regina@gigantprint.se
2 Vellinge GK Björn Persson Bempa01@hotmail.com
2 Tomelilla Joakim Johansson pro@tomelillagolf.se
       
3 Bokskogen  GK Pierre Börjesson klottistel2@gmail.com
3 Falsterbo GK Oskar Almlund oskar.almlund@pgasweden.com
3 Kävlinge GK Micael Axelsson micael.axelsson@gmail.com
3 Ljunghusens GK Niclas Arwefjäll niclas@ljgk.se
3 Lunds Akademiska  Johan Wahlqvist johan@lagk.se
3 Malmö Burlöv GK Melissa Skog mesk.skog@gmail.com
3 Rya Golfklubb Gustav Hedin gustav@rya.nu
3 Söderåsens GK Jörgen Sonesson jorgen.sonesson@telia.com
3 Vasatorps GK  Linnéa Friskman linnea.friskman@vasatorpsgk.se
3 Wittsjö Golfklubb David Enarsson david.enarsson@hotmail.com
3 Ystad Golfklubb Tony Pedersen pro@ystadgk.se
       
4 Abbekås GK Lina Evald lina.evald@hotmail.com
4 Barsebäck G&CC  Carl Johan Behle cjbehle@gmail.com
4 Bokskogen  Pierre Börjesson klottistel2@gmail.com
4 Bosjökloster Linda Sundius linda.sundius@hotmail.com
4 Flommens GK Johan Lundqvist johan@veab.biz
4 Höganäs Golfklubb Lars Niwong niwong@telia.com
4 Kristianstads Golfklubb i Åhus Sara Jelander sara@kristianstadsgk.com
4 Ljunghusens GK Niclas Arwefjäll niclas@ljgk.se
4 Ljunghusens GK Niclas Arwefjäll niclas@ljgk.se
4 Malmö Burlöv GK Melissa Skog mesk.skog@gmail.com
4 Vellinge GK Patrik Remahl patrik.remahl@gmail.com
4 Österlens GK Ann Wistrand info@wistrandgolf.se